yandex

KAZANAN ÖĞRENCİLER (DEVLET)

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ 
ADI SOYADI            KAZANDIĞI OKUL                    
Eren İlhan  İç Mimarlık Bölümü ve Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Hande Taşkın İç Mimarlık Bölümü ve Resim Bölümü
Hüma Dumankaya İç Mimarlık Bölümü 
Nurgül Gürbüz İç Mimarlık Bölümü
Melis Mısırlıoğlu
İç Mimarlık Bölümü
Şener Bilgin İç Mimarlık Bölümü
Tolga Pınar  İç Mimarlık Bölümü
K. Aybüke Aydoğdu  Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü, İç Mimarlık Bölümü ve Grafik Bölümü
Orçum Erdem  Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Betül Ecevit İç Mimarlık Bölümü
Ayşegül Cengiz Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Furkan Birgün Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Seramik Bölümü 3.sü
Ali Burak Bozkurt Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü ve Resim Bölümü
Hamza Sancar Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Kaan Kor Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Tuğhan Kurtuluş Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Olcan Ebrem Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Ayşe Altıner Endüstri Ürünleri Tasarımı  (Kocaeli Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü 1.si)
Serhat Okyar Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
K.  Dilara Isparta Endüstri Ürünleri Tasarımı ve İç Mimarlık Bölümü
Balkan Özbey  Grafik Bölümü - 3.sü
Barış Dubalı Grafik Bölümü 3.sü
Tarık Kirpi Grafik Bölümü
Hazal Günal  Grafik Bölümü ve Resim Bölümü
Çisem Ulusoy Grafik ve Seramik Bölümleri
Kemalcan Başaran Tekstil Bölümü 1.si ve Resim Bölümü
Sitem Caca Tekstil Bölümü, Sahne Dekor Kostüm Bölümü ve Resim Bölümü
Tansu Akın Tekstil ve Geleneksel Türk El Sanatları Bölümleri
Ayşe Şencan Tekstil Bölümü ve Geleneksel Türk El Sanatları
Leyla Aksoy Tekstil Bölümü
Duygu Tong Tekstil Bölümü
Ülkehan S. Gümüş  Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü
Tolga Gündoğdu Sahne Dekor Kostüm Bölümü3.sü
Hatice Deniz Sahne Dekor Kostüm Bölümü
İlayda Çeşmecioğlu Sahne Dekor Kostum Bölümü
Gülşen Çelik Sahne Dekor Kostüm Bölümü
Tarkan Akıncı Sahne Dekor Kostüm Bölümü ve Geleneksel Türk El Sanatları
Selen S. Kaya Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu Bölümü
Zümrüt Şen Resim Bölümü
Ali Üyütüren Seramik Bölümü
Oğuz Durmaz  Seramik Bölümü ve Fotoğraf Bölümü
Serenay Gülyağcı  Seramik Bölümü
Furkan Birgün Seramik Bölümü
Ayşe Yıldırım Seramik Bölümü
Buğra Karakılıç Seramik Bölümü
Bilge Demirbilek Seramik Bölümü
Fatih Dökmetaş
Geleneksel Türk El Sanatları
Hilal Yavuz Geleneksel Türk El Sanatları
Gizem Tosun Geleneksel Türk El Sanatları
Hakan Cice Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Ece Oğuz  Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Şeyda Erdoğan Fotoğraf Bölümü 1.si
MARMARA ÜNİVERSİTESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ 
Dilara Tezcan  İç Mimarlık Bölümü 2.si
Hande Taşkın  İç Mimarlık Bölümü 2.si
Biriz Özkan  İç Mimarlık Bölümü
Pınar Yalçın İç Mimarlık Bölümü
Gülşah Çakmak İç Mimarlık Bölümü, Heykel Bölümü
Ege Ovacık
Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü ve Heykel Bölümü
Tunahan Ay  Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
Melis Mısırlıoğlu Endüstri Ürünleri Tasarımı
Ünzüle Acar  Endüstri Ürünleri Tasarımı 
Mustafa Bekiroğlu Endüstri Ürünleri Tasarımı 1.si
Kemalcan Başaran Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Grafik Bölümü
Sitem Caca Grafik Bölümü
Ece Oğuz Grafik Bölümü
Cansu Sarıdoğan Grafik Bölümü
Elif Kurtuldu Tekstil Bölümü
Tuğçe Pekin Tekstil Bölümü 
Başak Tokatlı Tekstil Bölümü
Tolga Gündoğdu Tekstil Bölümü
Aslı Zeynep Yıldız Tekstil Bölümü
Deniz Bozkurt Tekstil Bölümü
Günizi Demir  Tekstil Bölümü
Hazal Günal Resim Bölümü
Gizem Karayavuz  Resim Bölümü ve Seramik Bölümü 
Yunus Emre Bektaş Resim Bölümü
Hacer Dirice Seramik Bölümü
Aytaç Çınar Seramik Bölümü
Garin Katıköy Seramik Bölümü
Sevda Balaban Seramik Bölümü
Ari Katıköy Seramik Bölümü
Çiğdem Uygun Seramik Bölümü
Seramik Bölümü Seramik Bölümü 1.si
Eren Kuroğlu Heykel Bölümü 1.si
Abdullah Sarışen Geleneksel Türk El Sanatları - 1.si 
Yılmaz Bulut Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Gizem Yücesoy Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Gül Fidan Açıkgöz Geleneksel Türk El Sanatlar Bölümü 3.sü Seramik ve Cam Bölümü 3.sü
Hayrunnüsa Sarı Geleneksel Türk El Sanatlar Bölümü
Gülizar Köseoğlu Geleneksel Türk El Sanatları
Ezgi Özcan Geleneksel Türk El Sanatları
Onur Teke Fotoğraf Bölümü 
Şebnem Kaya Resim-İş Öğretmenliği
Dilem Ünal Resim-İş Öğretmenliği
Muhittincan Koyuncu Resim-İş Öğretmenliği 
Nurgül Gürbüz Resim-İş Öğretmenliği
Zeynep Sohtorik Resim - İş Öğretmenliği
Damla Demirbaş Resim - İş Öğretmenliği
Ayça Sena Akçor  Resim - İş Öğretmenliği
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ 
Ezgi Şahin İletişim Tasarımı Programı- 1.si 
Hazal Günal İletişim Tasarım Programı
Yusuf Demirci İletişim Tasarımı Programı
Esma Nur Çevik İletişim Tasarımı Programı
Esin Kalay  İletişim Tasarımı Programı
Elif Akmanlar İletişim Tasarımı Programı 2.si
Furkan Birgün Bileşik Sanatlar Programı 2.si 
Serra Yılmaz Bileşik Sanatlar Programı
Özge Sevindir  İletişim Tasarımı ve Bileşik Sanatlar Programı
Buğra Süslü İletişim Tasarımı Programı / Bileşik Sanatlar Programı
K.  Dilara Isparta İletişim Tasarımı Programı
Oğuz Durmaz Sanat Yönetimi Programı  3.sü - Fotoğraf ve Video Programı
Kübra Çakaloğlu Sanat Yönetimi Programı
Binnur S. Yıldırım Sanat Yönetimi ve İletişim Tasarımı Programı
Kübra Aylin Oral Sanat Yönetimi 2.si - İletişim Tasarımı
Senay Arıcı Sanat Yönetimi Programı
Melis Mısırlıoğlu Bileşik Sanatlar Programı 3.sü 
Yaşar Keleş Bileşik Sanatlar Programı
Sercan Mert Erbek Bileşik Sanatlar Programı
Aylin Engin Bileşik Sanatlar ve Sanat Yönetimi Programı
Gizem Kesici  Bileşik Sanatlar Programı
Mehmetcan Yaman Bileşik Sanatlar Programı 
Can Berk Koç Bileşik Sanatlar Programı
Sevay Topal Fotoğraf ve Video Programı
Tuğçe Uzun Fotoğraf ve Video Programı
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ 
Hazal Günal Grafik Tasarım ve Sahne Tasarım Bölümleri 1.si
Ayşe Altıner Sahne Sanatları Bölümü 1.si
Y. Arca Günal Grafik Bölümü
Ersin Türk Resim, Grafik, Sahne Tasarımı
Kübra Aydoğan Resim Bölümü
Ercan Nailoğlu Resim Bölümü
Banu Altıntaş  Seramik Bölümü
Mervenur Özalp Seramik Bölümü
Sevde Diker  Heykel Bölümü
Tuğçe Polat Heykel Bölümü
Sarenur Başel Heykel Bölümü
Nisanur Kayıkçı Heykel Bölümü
Nazlım Soysal Resim Bölümü 3.sü 
Fatma Genç Sahne Tasarımı Bölümü
Nur Sinem Mete Sahne Tasarımı Bölümü
ANADOLU ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ 
Ayça Altmışoğlu Grafik Bölümü
Barış Cengiz Animasyon Bölümü
Halit Bacak  İç Mimari Bölümü
Arda Selim  Resim Bölümü
18 MART ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
Seyhan Akyüz Geleneksel Türk El Sanatları 3.sü ve Resim Bölümü
Melisnur Çorbalı Grafik Bölümü
Ecem Usta Grafik Bölümü
Hakan Küçükyılmaz Grafik Bölümü
Duygu Çalışkan
Tekstil Bölümü
Burcu Usta Tekstil Bölümü
Betül Çoban Tekstil Bölümü
Emine Çelik Resim Bölümü
Beyza Kara Resim Bölümü
Nalan Burcu Durgun Resim Bölümü
Gizem Gürliyenkaya Resim Bölümü
Gamze Buse Yalçın Resim Bölümü
İlter Yıldırım Seramik Bölümü
Hayrünnisa Sarı  Geleneksel Türk El Sanatları 1.si 
Recep Kavak
Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Elif Başpınar
Resim Öğretmenliği
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
İlayda Gürcan Moda Tasarımı Bölümü
ARDAĞAN ÜNİVERSİTESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
Murat Dilmaç Resim Bölümü
YABANCI ÜNİVERSİTELER
Yağız Şen Münih Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü
Ekin Çankaya Manchester Üniversitesi Moda Tasarımı
GÜZEL SANATLAR LİSESİ KAZANANLAR
Yağmur Yüksel Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi
Ece Hatunoğlu Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
Yağmur Ersaraç  Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi