yandex

2016 GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KAZANANLAR LİSTESİ

26 Ekim 2016

İstasyon Sanat başarılarına devam ediyor.

Atölye çalışmalarımıza katılarak, çalışarak, çizime, sanata vakit ayırarak hedeflerini gerçekleştiren öğrencilerimizi tebrik eder onları yetiştiren eğitmenlerimizi kutlarız.

 

Ayşe Altıner– Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı – Kocaeli Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü 1.si

ŞeydaErdoğan– Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümü 1.si

ErenKuroğlu– Marmara Üniversitesi Heykel Bölümü 1.si

Pamir Özbey– Marmara Üniversitesi Seramik Bölümü1.si

Olcan Ebrem– Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı

Ülkehan S. Gümüş– Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı

Günizi Demir– Marmara Üniversitesi Tekstil Bölümü

İlayda Gürcan– ITU Moda Tasarımı

Yağız Şen– Münih Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü

Ekin Çankaya– Manchester Üniversitesi Moda Tasarımı

Sevde Diker– Kocaeli Üniversitesi Heykel Bölümü 2.si

Nazlım Soysal– Kocaeli Üniversitesi Resim Bölümü 3.sü – Anadolu Üniversitesi Seramik Bölümü

Fatma Genç– Kocaeli Üniversitesi Sahne Tasarımı

Nur Sinem Mete– Kocaeli Üniversitesi Sahne Tasarımı

Y. Arca Günal– Kocaeli Üniversitesi Grafik Bölümü

Tuğçe Polat– Kocaeli Üniversitesi Heykel Bölümü

Sarenur Başel– Kocaeli Üniversitesi Heykel Bölümü

Nisanur Kayıkçı– Kocaeli Üniversitesi Heykel Bölümü

Mervenur Özalp– Kocaeli Üniversitesi Seramik Bölümü

Yağmur Ersaraç– Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi

Yağmur Yüksel– Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi

Ece Hatunoğlu– Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi

Serra Yılmaz– Yıldız Teknik Üniversitesi Bileşik Sanatlar Programı – Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar %50 Burs

Gamze Buse Yalçın– 18 Mart Üniversitesi Resim Bölümü

Murat Dilmaç– Ardağan Üniversitesi  Resim Bölümü

Kaan Karacaova– Kültür Üniversitesi Animasyon Bölümü % 100 Burs

Melis Tarımcıoğlu– Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar %50 Burs

Hande Solak– Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar %50 Burs

Yalçın Yeşiltepe– Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık %50 Burs – Işık Üniversitesi İç Mimarlık %50 Burs

Kumsal Çetinor– Işık Üniversitesi İç Mimarlık %25 Burs

Atakan O. Yalçın– Aydın Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı %50 Burs

Busenur Aksu– Işık Üniversitesi Moda Tasarımı %50 Burs

Lara Yontan– Işık Üniversitesi İç Mimarlık %50 Burs

Selenay Özkan– Işık Üniversitesi Moda Tasarımı %75 Burs

Turan Aydın– Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık

Batuhan İnce– Nişantaşı Üniversitesi Moda Tasarımı

 

Mert Altan– Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık