yandex

Katie Janyk - Love

07 March 2016
SEVGİLER
KATIE JANYK
 
BASIN BÜLTENİ 
Katie Janyk'in Bir Seramik Paneller Sergisi
Sevgiler, arkadaşlar ya da aşıklar arasındaki mektupların sonlarındaki söz; İngilizcede kabaca "With Love" olarak geçer. Bundan sonra bu, oluşumun parçalarını içerir. Bir öpücüğün şefkati, bir aşığın kucaklamasındaki sıcaklık, bir annenin çocuğu için olan sevgisi, aşığın fedakârlık arzusu, kırık bir kalbin sızısı, sıcak bir banyonun duygusal hazzı,  bir çocuğun usanmazca hayat sevgisi,  özel bir yer sevgisi - sevgiyi ifade etmenin ve hissetmenin birçok yolu. Bu çalışmalar kendimize, birbirimize, özel yerlere, dokunaklılığa ve hayata olan sevgimizi kutluyorlar. Sevgiyle, çok özel bir yerde yapılmış her bir parça, bir şekilde sevgiyi yayıyorlar. Sergi; topluca, bize hayatımızda neleri sevdiğimizi soruyor.
Sergi, arkadaşım, Avanoslu sanatçı Erdoğan Güleç'in nezaketi, cömertliğiyle ile eşim, André Sobolewski'nin tükenmeyen sevgisi ve desteğiyle mümkün hale geldi,
her ikisine de Sevgiler...
 
TARİH : 
01 Ekim 2010/Cuma - 31 Ekim 2010
Kokteyl: 01 Ekim Cuma saat: 18.00

ADRES ve İLETİŞİM BİLGİLERİ:
İstiklal Caddesi Bekâr Sokak No: 19 Beyoğlu
Our customer support team is here to answer your questions. You can ask us anything. With WhatsApp, you will be returned instantly.
Hello, how can I help you?